Veze, linkovi
Kompjuter biblioteka
Korpa

Kako da kreirate stranicu koja prikazuje nasumične postove

Ako imate svoj blog možda ste nekada već poželeli da se postovi prikazuju nasumično.  

Posetioci vašeg bloga bi možda želeli da čitaju postove koji su prikazani nasumično, a ne u određenom redosledu. Tada bi u navigacionu liniju trebalo da postavite neki kreativan tekst, kao što je “Izmešaj” ili “Čitaj članke nasumično”.  



Kada kliknu na taj link, posetioci će biti prebačeni na posebnu stranicu na kojoj članci nisu prikazani određenim redosledom. Svaki put kada osveže stranicu, biće prikazan drugi post.  

Ako želite tako nešto na vašem blogu, uradite sledeće: Kreirajte sopstvenu stranicu za šablon, i ubacite sledeći kod:



Ovo je jednostavan kod koji pokreće zahtev za prikaz nasumičnih postova, a broj 1 govori WordPressu da prikazuje samo jedan post. Ovaj broj možete i da promenite ako želite da bude prikazano više postova odjednom.


 

Preporučujemo

WordPress 4.x u celosti

WordPress 4.x u celosti

Cena: 1980 rsd
Popust i do: 1386 rsd

Smashing WordPress više od bloga, prevod 3. izdanja

Smashing WordPress više od bloga, prevod 3. izdanja

Cena: 1870 rsd
Popust i do: 1309 rsd

 

Veze, linkovi
Linkedin Twitter Facebook
 
     
 
© Sva prava pridržana, Kompjuter biblioteka, Beograd, Obalskih radnika 4a, Telefon: +381 11 252 0 272