KAKO DA kopirate drajvere sistema

Kategorija: Savet :: Datum: 2009-09-06

Pregleda(30 dana/ukupno): 6 / 882

DriverBackup2 je mala alatka za kreiranje rezervnih kopija drajvera. Program je prenosiv ali ima jednu manu - potrebne su vam privilegije administratora da biste u potpunosti mogli da ga koristite.

DriverBackup2 je mala alatka za kreiranje rezervnih kopija  drajvera. Program je prenosiv ali ima jednu manu - potrebne su vam privilegije  administratora da biste u potpunosti mogli da ga koristite.


Možete da kreirate rezervnu kopiju jednog ili svih drajvera.  Fajlovi rezervne kopije se postavljaju u strukturu stabla na osnovu imena  drajvera. DriverBackup2 vam takođe omogućava da vratite i izbrišete nepotrebne  drajvere. Ako ste ikada tragali za retkim drajverima na Internetu kada ste  instalirali redak i egzotični hardver, DriverBackup2 će vam uštedeti vreme koje  biste  potrošili na ponovno traganje za datim  drajverima. DriverBackup2 je besplatan i postoji samo verzija za Windows  sisteme.

Adresa: DriverBackup2


Komentari:

Budite prvi koji će ostaviti komentar

Molimo, sačekajte da kreiramo formular...

[Queries: 22] [0.2307 sec.]