Pogledajte korpu | Knjiga u korpi: 0 | Pošaljite narudžbinu
Kategorija: Savet :: Datum: 2009-06-24
Pregleda(30 dana/ukupno): 9 / 484
Evo malog i korisnog trika: pomoću AutoHotkeya možete da premapirate prečicu Win+E za otvaranje ne samo My Computer direktorijuma već i nekih drugih.
Evo malog i korisnog trika: pomoću AutoHotkeya možete da premapirate prečicu Win+E za otvaranje ne samo My Computer direktorijuma već i nekih drugih.

Standardna akcija Win+E otvara direktorijum My Computer u Windows Exploreru što nije ni blizu toliko korisno kao otvaranje korisničkog direktorijuma ili direktorijuma na desktopu ali pomoću jednostavne AutoHotkey linije možete da je promenite na šta god poželite. Jednostavno kreirajte novi AutoHotkey skript i dodajte nešto slično u sledeću liniju, zamenjujući željeni direktorijum kao argument:
#e::Run explorer.exe {FolderPath}
Trebaćete da pokrenete skript i da ga ostavite pokrenutim da bi prečica ostala aktivna, ali je veoma korisna ideja da pretvorite prečicu koju ne koristite u brz način da otvorite omiljeni direktorijum.
Budite prvi koji će ostaviti komentar
Molimo, sačekajte da kreiramo formular...
Windows Server 2008 MCTS Ispit 70-643
Cena: 1,900.00
10% popusta za kupovinu 2 i više knjiga.